League: Serie B (ITA 3) 2019/20

History

seasonchampionphaserank
2019/20
2018/19Super Flavor Milano
2017/18Bakery Piacenza
2016/17Agribertocchi Orzinuovi
2015/16Bakery Piacenza
2014/15De' Longhi Treviso
2013/14Dinamica Generale Mantova

We’re sorry. This area is reserved for registered users with an active subscription. Please choose one of the subscription plans below. Already a subscriber? Log in

Standard
1 day for free then $19 / month
All features of the free plan plus these:
Individual player stats
Player highs
Box scores
Game Log
Standings
Individual team stats
Team highs
League & Team History
Professional
1 day for free then $29 / month
All features of the standard plan plus these:
Advanced player search tool
Compare players
Advanced player stats
Player splits
Advanced team stats
Team key facts
Team splits
Advanced team search tool
Compare teams
Statistical league leaders & rankings

Schedule

datetypehomevisitorresult
28 Sep 2019Group DBava Virtus PozzuoliBPC Virtus Cassino69 - 65
28 Sep 2019Group DStella Azzurra RomaTecno Switch Ruvo di Puglia77 - 70
28 Sep 2019Group BGilbertina SoresinaLTC Sangiorgese Basket66 - 74
28 Sep 2019Group AFortitudo AlessandriaMamy Oleggio62 - 58
28 Sep 2019Group CSinermatic OzzanoAmadori Tigers Cesena66 - 62
28 Sep 2019Group BCorona Platina Piadena MG.KvisVaporart Bernareggio66 - 84
28 Sep 2019Group DLuiss RomaSpecial Days Virtus Valmontone73 - 71
28 Sep 2019Group AIrritec Capo d’OrlandoBasket Cecina76 - 65
28 Sep 2019Group BRucker Sanve San VendemianoELAchem Vigevano 195563 - 61
28 Sep 2019Group APaffoni Fulgor OmegnaSolbat Basket Golfo Piombino58 - 53
29 Sep 2019Group CRekico FaenzaPorto Sant'Elpidio Basket81 - 55
29 Sep 2019Group BTramarossa VicenzaOmnia Basket Pavia69 - 67
29 Sep 2019Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiGoldengas Pallacanestro Senigallia79 - 74
29 Sep 2019Group DSilva Group Basket ScauriScandone Avellino89 - 74
29 Sep 2019Group BPallacanestro CremaPontoni Falconstar Basket Monfalcone57 - 72
29 Sep 2019Group BGimar Basket LeccoJuvi Ferraroni Cremona 195261 - 59
29 Sep 2019Group ACestistica TorrenoveseAll Food Enic Firenze60 - 87
29 Sep 2019Group CAurora Basket JesiAdriatica Press Teramo Basket 196073 - 70
29 Sep 2019Group DCitysightseeing PalestrinaAdriatica Industriale Basket Corato48 - 60
29 Sep 2019Group AGessi Valsesia BorgosesiaOlimpo Basket Alba51 - 69
29 Sep 2019Group ABlukart Etrusca San MiniatoBasketball Club Lucca69 - 49
29 Sep 2019Group CRossella Virtus Civitanova MarcheSutor Premiata Montegranaro72 - 61
29 Sep 2019Group BAntenore Energia PadovaCoelsanus Robur et Fides Varese75 - 70
29 Sep 2019Group DVirtus Arechi SalernoFrata Nardò76 - 67
29 Sep 2019Group CGiulianova Basket 85Esa Italia Chieti68 - 64
29 Sep 2019Group CRistopro FabrianoLuciana Mosconi Ancona96 - 59
29 Sep 2019Group CBakery PiacenzaTramec Cento66 - 62
29 Sep 2019Group DLions BisceglieGeko Partenope Sant’Antimo92 - 78
29 Sep 2019Group BVega MestreGordon Nuova Pallacanestro Olginate57 - 72
29 Sep 2019Group AMontecatiniterme BasketballUse Computer Gross Empoli67 - 69
29 Sep 2019Group DBawer Olimpia MateraMeta Formia76 - 69
05 Oct 2019Group AUse Computer Gross EmpoliCestistica Torrenovese92 - 41
05 Oct 2019Group BCoelsanus Robur et Fides VareseTramarossa Vicenza80 - 82
05 Oct 2019Group AAll Food Enic FirenzeGreen Basket Palermo70 - 63
05 Oct 2019Group AMamy OleggioMontecatiniterme Basketball67 - 61
05 Oct 2019Group AOlimpo Basket AlbaBlukart Etrusca San Miniato59 - 66
05 Oct 2019Group BVaporart BernareggioGilbertina Soresina75 - 50
05 Oct 2019Group DTecno Switch Ruvo di PugliaSilva Group Basket Scauri83 - 82
05 Oct 2019Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateAntenore Energia Padova58 - 66
06 Oct 2019Group BOmnia Basket PaviaVega Mestre66 - 53
06 Oct 2019Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Pallacanestro Crema71 - 64
06 Oct 2019Group DScandone AvellinoStella Azzurra Roma67 - 53
06 Oct 2019Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaBakery Piacenza78 - 74
06 Oct 2019Group BELAchem Vigevano 1955Corona Platina Piadena MG.Kvis87 - 63
06 Oct 2019Group DSpecial Days Virtus ValmontoneBava Virtus Pozzuoli62 - 63
06 Oct 2019Group ASolbat Basket Golfo PiombinoIrritec Capo d’Orlando73 - 43
06 Oct 2019Group ABasketball Club LuccaPaffoni Fulgor Omegna72 - 79
06 Oct 2019Group CAmadori Tigers CesenaAurora Basket Jesi58 - 46
06 Oct 2019Group CTramec CentoGiulianova Basket 8572 - 54
06 Oct 2019Group BLTC Sangiorgese BasketGimar Basket Lecco62 - 66
06 Oct 2019Group DFrata NardòLuiss Roma77 - 67
06 Oct 2019Group DBPC Virtus CassinoLions Bisceglie94 - 77
06 Oct 2019Group CPorto Sant'Elpidio BasketRossella Virtus Civitanova Marche70 - 69
06 Oct 2019Group ABasket CecinaGessi Valsesia Borgosesia72 - 62
06 Oct 2019Group CSutor Premiata MontegranaroRekico Faenza98 - 96 OT
06 Oct 2019Group DMeta FormiaCitysightseeing Palestrina65 - 78
06 Oct 2019Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeRucker Sanve San Vendemiano68 - 74
06 Oct 2019Group DAdriatica Industriale Basket CoratoBawer Olimpia Matera75 - 66 OT
06 Oct 2019Group CLuciana Mosconi AnconaSinermatic Ozzano72 - 83
06 Oct 2019Group CEsa Italia ChietiRistopro Fabriano73 - 60
12 Oct 2019Group AIrritec Capo d’OrlandoBasketball Club Lucca75 - 68
12 Oct 2019Group CBakery PiacenzaEsa Italia Chieti80 - 69
12 Oct 2019Group APaffoni Fulgor OmegnaGreen Basket Palermo81 - 62
12 Oct 2019Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952LTC Sangiorgese Basket82 - 80 OT
12 Oct 2019Group DBava Virtus PozzuoliMeta Formia72 - 81
12 Oct 2019Group DStella Azzurra RomaAdriatica Industriale Basket Corato79 - 62
12 Oct 2019Group BGilbertina SoresinaPontoni Falconstar Basket Monfalcone75 - 79
12 Oct 2019Group ACestistica TorrenoveseSolbat Basket Golfo Piombino52 - 68
12 Oct 2019Group AFortitudo AlessandriaAll Food Enic Firenze79 - 81
12 Oct 2019Group CSinermatic OzzanoPorto Sant'Elpidio Basket71 - 62
12 Oct 2019Group BCorona Platina Piadena MG.KvisRucker Sanve San Vendemiano73 - 78
12 Oct 2019Group DLuiss RomaTecno Switch Ruvo di Puglia75 - 60
13 Oct 2019Group BAntenore Energia PadovaOmnia Basket Pavia70 - 65
13 Oct 2019Group DVirtus Arechi SalernoBPC Virtus Cassino85 - 64
13 Oct 2019Group CGiulianova Basket 85Sutor Premiata Montegranaro72 - 76
13 Oct 2019Group CRistopro FabrianoAmadori Tigers Cesena73 - 58
13 Oct 2019Group DLions BisceglieFrata Nardò53 - 63
13 Oct 2019Group BVega MestreVaporart Bernareggio65 - 70 OT
13 Oct 2019Group DBawer Olimpia MateraSpecial Days Virtus Valmontone77 - 69
13 Oct 2019Group CRekico FaenzaTramec Cento63 - 76
13 Oct 2019Group BTramarossa VicenzaELAchem Vigevano 195576 - 87
13 Oct 2019Group AOlimpo Basket AlbaMamy Oleggio73 - 61
13 Oct 2019Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiLuciana Mosconi Ancona77 - 70
13 Oct 2019Group DSilva Group Basket ScauriGeko Partenope Sant’Antimo56 - 76
13 Oct 2019Group BPallacanestro CremaGordon Nuova Pallacanestro Olginate69 - 48
13 Oct 2019Group BGimar Basket LeccoCoelsanus Robur et Fides Varese76 - 64
13 Oct 2019Group CAurora Basket JesiGoldengas Pallacanestro Senigallia79 - 70
13 Oct 2019Group DCitysightseeing PalestrinaScandone Avellino87 - 50
13 Oct 2019Group AGessi Valsesia BorgosesiaUse Computer Gross Empoli58 - 64
13 Oct 2019Group ABlukart Etrusca San MiniatoBasket Cecina74 - 82
13 Oct 2019Group CRossella Virtus Civitanova MarcheAdriatica Press Teramo Basket 196082 - 61
16 Oct 2019Group BCorona Platina Piadena MG.KvisVega Mestre86 - 67
16 Oct 2019Group DGeko Partenope Sant’AntimoBava Virtus Pozzuoli72 - 75
16 Oct 2019Group BRucker Sanve San VendemianoTramarossa Vicenza71 - 53
16 Oct 2019Group CLuciana Mosconi AnconaRossella Virtus Civitanova Marche66 - 78
16 Oct 2019Group CEsa Italia ChietiRekico Faenza74 - 69 OT
16 Oct 2019Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateLTC Sangiorgese Basket85 - 58
16 Oct 2019Group AUse Computer Gross EmpoliBlukart Etrusca San Miniato65 - 56
16 Oct 2019Group BOmnia Basket PaviaGilbertina Soresina73 - 62
16 Oct 2019Group BCoelsanus Robur et Fides VareseJuvi Ferraroni Cremona 195262 - 39
16 Oct 2019Group AAll Food Enic FirenzeMontecatiniterme Basketball84 - 56
16 Oct 2019Group DScandone AvellinoVirtus Arechi Salerno62 - 78
16 Oct 2019Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaGiulianova Basket 8557 - 67
16 Oct 2019Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Ristopro Fabriano62 - 82
16 Oct 2019Group BELAchem Vigevano 1955Antenore Energia Padova66 - 68
16 Oct 2019Group ASolbat Basket Golfo PiombinoFortitudo Alessandria79 - 45
16 Oct 2019Group BVaporart BernareggioPallacanestro Crema78 - 70
16 Oct 2019Group ABasketball Club LuccaMamy Oleggio87 - 79
16 Oct 2019Group CAmadori Tigers CesenaAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini73 - 51
16 Oct 2019Group APaffoni Fulgor OmegnaGessi Valsesia Borgosesia56 - 62
16 Oct 2019Group DFrata NardòBawer Olimpia Matera66 - 56
16 Oct 2019Group AGreen Basket PalermoIrritec Capo d’Orlando82 - 73
16 Oct 2019Group DBPC Virtus CassinoCitysightseeing Palestrina72 - 77
16 Oct 2019Group CPorto Sant'Elpidio BasketTramec Cento62 - 83
16 Oct 2019Group ABasket CecinaOlimpo Basket Alba78 - 83
16 Oct 2019Group CSutor Premiata MontegranaroBakery Piacenza56 - 64
16 Oct 2019Group DMeta FormiaLuiss Roma84 - 76
16 Oct 2019Group CAurora Basket JesiSinermatic Ozzano66 - 68
16 Oct 2019Group DAdriatica Industriale Basket CoratoSilva Group Basket Scauri79 - 73
17 Oct 2019Group DLions BisceglieTecno Switch Ruvo di Puglia94 - 77
17 Oct 2019Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeGimar Basket Lecco80 - 66
19 Oct 2019Group DLuiss RomaGeko Partenope Sant’Antimo81 - 67
19 Oct 2019Group CBakery PiacenzaPorto Sant'Elpidio Basket77 - 51
19 Oct 2019Group AUse Computer Gross EmpoliAll Food Enic Firenze68 - 73
19 Oct 2019Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Pontoni Falconstar Basket Monfalcone72 - 76
19 Oct 2019Group DTecno Switch Ruvo di PugliaScandone Avellino95 - 55
19 Oct 2019Group DBava Virtus PozzuoliAdriatica Industriale Basket Corato88 - 69
19 Oct 2019Group BVaporart BernareggioGordon Nuova Pallacanestro Olginate78 - 51
19 Oct 2019Group DStella Azzurra RomaFrata Nardò69 - 55
19 Oct 2019Group BGilbertina SoresinaELAchem Vigevano 195557 - 84
19 Oct 2019Group AFortitudo AlessandriaPaffoni Fulgor Omegna49 - 74
20 Oct 2019Group AGessi Valsesia BorgosesiaIrritec Capo d’Orlando62 - 67
20 Oct 2019Group ABlukart Etrusca San MiniatoSolbat Basket Golfo Piombino68 - 62
20 Oct 2019Group CSutor Premiata MontegranaroGoldengas Pallacanestro Senigallia75 - 74
20 Oct 2019Group CRossella Virtus Civitanova MarcheAmadori Tigers Cesena58 - 54
20 Oct 2019Group AMontecatiniterme BasketballBasket Cecina72 - 73
20 Oct 2019Group DVirtus Arechi SalernoLions Bisceglie80 - 65
20 Oct 2019Group CGiulianova Basket 85Adriatica Press Teramo Basket 196059 - 67
20 Oct 2019Group CRistopro FabrianoSinermatic Ozzano85 - 61
20 Oct 2019Group BVega MestreRucker Sanve San Vendemiano66 - 72
20 Oct 2019Group DBawer Olimpia MateraBPC Virtus Cassino80 - 72
20 Oct 2019Group CRekico FaenzaLuciana Mosconi Ancona69 - 49
20 Oct 2019Group BTramarossa VicenzaAntenore Energia Padova53 - 56
20 Oct 2019Group CTramec CentoEsa Italia Chieti84 - 79 OT
20 Oct 2019Group BLTC Sangiorgese BasketCoelsanus Robur et Fides Varese75 - 73
20 Oct 2019Group AOlimpo Basket AlbaBasketball Club Lucca74 - 72
20 Oct 2019Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiAurora Basket Jesi84 - 85
20 Oct 2019Group DSpecial Days Virtus ValmontoneMeta Formia71 - 69
20 Oct 2019Group DSilva Group Basket ScauriCitysightseeing Palestrina59 - 68
20 Oct 2019Group BPallacanestro CremaCorona Platina Piadena MG.Kvis83 - 85 OT
20 Oct 2019Group BGimar Basket LeccoOmnia Basket Pavia77 - 72
20 Oct 2019Group ACestistica TorrenoveseGreen Basket Palermo70 - 60
23 Oct 2019Group DGeko Partenope Sant’AntimoVirtus Arechi Salerno84 - 71
26 Oct 2019Group DBPC Virtus CassinoStella Azzurra Roma79 - 84
26 Oct 2019Group CSinermatic OzzanoAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini72 - 81
26 Oct 2019Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeGordon Nuova Pallacanestro Olginate75 - 67
26 Oct 2019Group BCorona Platina Piadena MG.KvisGilbertina Soresina78 - 70
26 Oct 2019Group BAntenore Energia PadovaGimar Basket Lecco71 - 65
26 Oct 2019Group AIrritec Capo d’OrlandoBlukart Etrusca San Miniato52 - 73
26 Oct 2019Group BRucker Sanve San VendemianoJuvi Ferraroni Cremona 195290 - 85 OT
26 Oct 2019Group BCoelsanus Robur et Fides VareseVaporart Bernareggio76 - 68
26 Oct 2019Group AAll Food Enic FirenzeMamy Oleggio68 - 55
26 Oct 2019Group ABasketball Club LuccaFortitudo Alessandria79 - 73
26 Oct 2019Group CAmadori Tigers CesenaRekico Faenza84 - 70
26 Oct 2019Group APaffoni Fulgor OmegnaOlimpo Basket Alba91 - 59
27 Oct 2019Group CPorto Sant'Elpidio BasketSutor Premiata Montegranaro56 - 67
27 Oct 2019Group ABasket CecinaCestistica Torrenovese81 - 65
27 Oct 2019Group DMeta FormiaVirtus Arechi Salerno84 - 87
27 Oct 2019Group CAurora Basket JesiRossella Virtus Civitanova Marche84 - 71
27 Oct 2019Group DAdriatica Industriale Basket CoratoTecno Switch Ruvo di Puglia60 - 64
27 Oct 2019Group DGeko Partenope Sant’AntimoSpecial Days Virtus Valmontone70 - 63
27 Oct 2019Group CLuciana Mosconi AnconaTramec Cento84 - 85
27 Oct 2019Group CEsa Italia ChietiGoldengas Pallacanestro Senigallia86 - 97
27 Oct 2019Group BOmnia Basket PaviaLTC Sangiorgese Basket69 - 50
27 Oct 2019Group DScandone AvellinoLuiss Roma61 - 73
27 Oct 2019Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Bakery Piacenza51 - 53
27 Oct 2019Group CRistopro FabrianoGiulianova Basket 8587 - 57
27 Oct 2019Group BELAchem Vigevano 1955Pallacanestro Crema74 - 62
27 Oct 2019Group DLions BisceglieBawer Olimpia Matera97 - 83
27 Oct 2019Group ASolbat Basket Golfo PiombinoGessi Valsesia Borgosesia88 - 46
27 Oct 2019Group BTramarossa VicenzaVega Mestre77 - 67
27 Oct 2019Group DFrata NardòSilva Group Basket Scauri99 - 64
27 Oct 2019Group AGreen Basket PalermoMontecatiniterme Basketball71 - 50
27 Oct 2019Group DCitysightseeing PalestrinaBava Virtus Pozzuoli83 - 71
30 Oct 2019Group DSpecial Days Virtus ValmontoneStella Azzurra Roma74 - 73
02 Nov 2019Group BVaporart BernareggioTramarossa Vicenza74 - 69
02 Nov 2019Group DStella Azzurra RomaMeta Formia99 - 89
02 Nov 2019Group BGilbertina SoresinaRucker Sanve San Vendemiano67 - 80
02 Nov 2019Group AFortitudo AlessandriaBasket Cecina81 - 73
02 Nov 2019Group AMamy OleggioSolbat Basket Golfo Piombino91 - 83
02 Nov 2019Group DLuiss RomaCitysightseeing Palestrina58 - 77
02 Nov 2019Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateCorona Platina Piadena MG.Kvis66 - 61
02 Nov 2019Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeCoelsanus Robur et Fides Varese92 - 78
02 Nov 2019Group CBakery PiacenzaSinermatic Ozzano86 - 54
02 Nov 2019Group AUse Computer Gross EmpoliGreen Basket Palermo67 - 74
02 Nov 2019Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Omnia Basket Pavia68 - 63
02 Nov 2019Group DTecno Switch Ruvo di PugliaBPC Virtus Cassino84 - 80
02 Nov 2019Group DBava Virtus PozzuoliVirtus Arechi Salerno74 - 82
03 Nov 2019Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiRistopro Fabriano62 - 73
03 Nov 2019Group DSilva Group Basket ScauriLions Bisceglie80 - 82
03 Nov 2019Group BPallacanestro CremaVega Mestre69 - 54
03 Nov 2019Group BGimar Basket LeccoELAchem Vigevano 195582 - 78
03 Nov 2019Group ACestistica TorrenoveseBasketball Club Lucca71 - 86
03 Nov 2019Group ABlukart Etrusca San MiniatoGessi Valsesia Borgosesia72 - 55
03 Nov 2019Group CPorto Sant'Elpidio BasketLuciana Mosconi Ancona70 - 85
03 Nov 2019Group CSutor Premiata MontegranaroEsa Italia Chieti81 - 83
03 Nov 2019Group AMontecatiniterme BasketballPaffoni Fulgor Omegna67 - 82
03 Nov 2019Group CGiulianova Basket 85Rossella Virtus Civitanova Marche69 - 58
03 Nov 2019Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaAdriatica Press Teramo Basket 196087 - 75
03 Nov 2019Group DBawer Olimpia MateraGeko Partenope Sant’Antimo74 - 56
03 Nov 2019Group CRekico FaenzaAurora Basket Jesi93 - 78
03 Nov 2019Group CTramec CentoAmadori Tigers Cesena67 - 54
03 Nov 2019Group BLTC Sangiorgese BasketAntenore Energia Padova52 - 73
03 Nov 2019Group AOlimpo Basket AlbaIrritec Capo d’Orlando86 - 61
03 Nov 2019Group DSpecial Days Virtus ValmontoneFrata Nardò73 - 74
06 Nov 2019Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini70 - 84
09 Nov 2019Group APaffoni Fulgor OmegnaUse Computer Gross Empoli74 - 62
09 Nov 2019Group CSinermatic OzzanoSutor Premiata Montegranaro72 - 76
09 Nov 2019Group AGessi Valsesia BorgosesiaCestistica Torrenovese63 - 58
09 Nov 2019Group BCorona Platina Piadena MG.KvisLTC Sangiorgese Basket73 - 72
09 Nov 2019Group AIrritec Capo d’OrlandoFortitudo Alessandria61 - 60
09 Nov 2019Group BRucker Sanve San VendemianoGimar Basket Lecco75 - 64
09 Nov 2019Group DLuiss RomaSilva Group Basket Scauri90 - 75
09 Nov 2019Group BCoelsanus Robur et Fides VareseGordon Nuova Pallacanestro Olginate79 - 68
10 Nov 2019Group CAmadori Tigers CesenaPorto Sant'Elpidio Basket80 - 66
10 Nov 2019Group DBawer Olimpia MateraStella Azzurra Roma69 - 44
10 Nov 2019Group BTramarossa VicenzaPallacanestro Crema81 - 74
10 Nov 2019Group AGreen Basket PalermoOlimpo Basket Alba86 - 84 OT
10 Nov 2019Group DCitysightseeing PalestrinaTecno Switch Ruvo di Puglia91 - 67
10 Nov 2019Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiGiulianova Basket 8568 - 64
10 Nov 2019Group ABasket CecinaMamy Oleggio88 - 79
10 Nov 2019Group DMeta FormiaBPC Virtus Cassino80 - 78
10 Nov 2019Group CRossella Virtus Civitanova MarcheRekico Faenza82 - 70
10 Nov 2019Group CAurora Basket JesiBakery Piacenza63 - 65
10 Nov 2019Group DAdriatica Industriale Basket CoratoFrata Nardò72 - 85
10 Nov 2019Group BAntenore Energia PadovaVaporart Bernareggio74 - 88
10 Nov 2019Group DVirtus Arechi SalernoSpecial Days Virtus Valmontone89 - 62
10 Nov 2019Group ABlukart Etrusca San MiniatoMontecatiniterme Basketball82 - 37
10 Nov 2019Group DGeko Partenope Sant’AntimoScandone Avellino81 - 70
10 Nov 2019Group CLuciana Mosconi AnconaGoldengas Pallacanestro Senigallia50 - 69
10 Nov 2019Group BVega MestreGilbertina Soresina99 - 80
10 Nov 2019Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Esa Italia Chieti68 - 79
10 Nov 2019Group CRistopro FabrianoTramec Cento68 - 76
10 Nov 2019Group BELAchem Vigevano 1955Juvi Ferraroni Cremona 195273 - 86
10 Nov 2019Group DLions BisceglieBava Virtus Pozzuoli106 - 62
10 Nov 2019Group ASolbat Basket Golfo PiombinoAll Food Enic Firenze70 - 80
16 Nov 2019Group CLuciana Mosconi AnconaAmadori Tigers Cesena60 - 72
16 Nov 2019Group AUse Computer Gross EmpoliBasketball Club Lucca88 - 46
16 Nov 2019Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Corona Platina Piadena MG.Kvis75 - 76
16 Nov 2019Group BCoelsanus Robur et Fides VareseOmnia Basket Pavia67 - 76
16 Nov 2019Group DTecno Switch Ruvo di PugliaBawer Olimpia Matera56 - 82
16 Nov 2019Group DStella Azzurra RomaCitysightseeing Palestrina74 - 76
16 Nov 2019Group DBava Virtus PozzuoliSilva Group Basket Scauri79 - 69
16 Nov 2019Group BVaporart BernareggioRucker Sanve San Vendemiano89 - 66
16 Nov 2019Group DBPC Virtus CassinoAdriatica Industriale Basket Corato70 - 87
16 Nov 2019Group ACestistica TorrenoveseBlukart Etrusca San Miniato50 - 72
16 Nov 2019Group AFortitudo AlessandriaOlimpo Basket Alba82 - 89
16 Nov 2019Group AMamy OleggioGessi Valsesia Borgosesia91 - 87
16 Nov 2019Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateELAchem Vigevano 195582 - 77
16 Nov 2019Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeAntenore Energia Padova75 - 80
16 Nov 2019Group AAll Food Enic FirenzeBasket Cecina77 - 49
16 Nov 2019Group CBakery PiacenzaGiulianova Basket 8574 - 54
17 Nov 2019Group CRekico FaenzaSinermatic Ozzano86 - 92
17 Nov 2019Group CTramec CentoAurora Basket Jesi67 - 63
17 Nov 2019Group BLTC Sangiorgese BasketVega Mestre63 - 55
17 Nov 2019Group DFrata NardòScandone Avellino73 - 64
17 Nov 2019Group DSpecial Days Virtus ValmontoneLions Bisceglie71 - 69
17 Nov 2019Group BGimar Basket LeccoTramarossa Vicenza76 - 75
17 Nov 2019Group BPallacanestro CremaGilbertina Soresina93 - 65
17 Nov 2019Group AGreen Basket PalermoSolbat Basket Golfo Piombino72 - 70
17 Nov 2019Group CPorto Sant'Elpidio BasketAdriatica Press Teramo Basket 196068 - 70
17 Nov 2019Group CSutor Premiata MontegranaroRistopro Fabriano72 - 76
17 Nov 2019Group DMeta FormiaGeko Partenope Sant’Antimo65 - 80
17 Nov 2019Group CEsa Italia ChietiAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini72 - 64
17 Nov 2019Group AMontecatiniterme BasketballIrritec Capo d’Orlando68 - 72
17 Nov 2019Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaRossella Virtus Civitanova Marche82 - 86
17 Nov 2019Group DVirtus Arechi SalernoLuiss Roma82 - 61
23 Nov 2019Group BRucker Sanve San VendemianoPallacanestro Crema64 - 54
23 Nov 2019Group DLuiss RomaBava Virtus Pozzuoli84 - 80
23 Nov 2019Group APaffoni Fulgor OmegnaCestistica Torrenovese84 - 66
23 Nov 2019Group BGilbertina SoresinaGimar Basket Lecco79 - 74
23 Nov 2019Group DTecno Switch Ruvo di PugliaFrata Nardò76 - 66
23 Nov 2019Group CSinermatic OzzanoTramec Cento63 - 79
23 Nov 2019Group DScandone AvellinoBPC Virtus Cassino72 - 53
24 Nov 2019Group ABasketball Club LuccaAll Food Enic Firenze81 - 77
24 Nov 2019Group BVega MestreCoelsanus Robur et Fides Varese79 - 58
24 Nov 2019Group AOlimpo Basket AlbaMontecatiniterme Basketball89 - 63
24 Nov 2019Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Sutor Premiata Montegranaro82 - 70
24 Nov 2019Group CRistopro FabrianoBakery Piacenza66 - 57
24 Nov 2019Group BELAchem Vigevano 1955Vaporart Bernareggio71 - 62
24 Nov 2019Group ASolbat Basket Golfo PiombinoUse Computer Gross Empoli85 - 79
24 Nov 2019Group DSilva Group Basket ScauriSpecial Days Virtus Valmontone48 - 57
24 Nov 2019Group CAmadori Tigers CesenaGoldengas Pallacanestro Senigallia85 - 71
24 Nov 2019Group DBawer Olimpia MateraVirtus Arechi Salerno79 - 71
24 Nov 2019Group BTramarossa VicenzaCorona Platina Piadena MG.Kvis68 - 62
24 Nov 2019Group BLTC Sangiorgese BasketPontoni Falconstar Basket Monfalcone64 - 68
24 Nov 2019Group DCitysightseeing PalestrinaLions Bisceglie98 - 96
24 Nov 2019Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiRekico Faenza66 - 78
24 Nov 2019Group ABasket CecinaGreen Basket Palermo56 - 78
24 Nov 2019Group CRossella Virtus Civitanova MarcheEsa Italia Chieti77 - 72
24 Nov 2019Group CAurora Basket JesiLuciana Mosconi Ancona58 - 68
24 Nov 2019Group DAdriatica Industriale Basket CoratoMeta Formia75 - 63
24 Nov 2019Group BOmnia Basket PaviaGordon Nuova Pallacanestro Olginate69 - 59
24 Nov 2019Group BAntenore Energia PadovaJuvi Ferraroni Cremona 195269 - 58
24 Nov 2019Group CGiulianova Basket 85Porto Sant'Elpidio Basket75 - 66
24 Nov 2019Group ABlukart Etrusca San MiniatoMamy Oleggio97 - 59
24 Nov 2019Group DGeko Partenope Sant’AntimoStella Azzurra Roma74 - 57
30 Nov 2019Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeELAchem Vigevano 195568 - 66
30 Nov 2019Group AAll Food Enic FirenzePaffoni Fulgor Omegna66 - 75
30 Nov 2019Group CBakery PiacenzaRossella Virtus Civitanova Marche61 - 54
30 Nov 2019Group BRucker Sanve San VendemianoAntenore Energia Padova66 - 64
30 Nov 2019Group AUse Computer Gross EmpoliBasket Cecina66 - 55
30 Nov 2019Group DBava Virtus PozzuoliBawer Olimpia Matera74 - 88
30 Nov 2019Group BGilbertina SoresinaTramarossa Vicenza75 - 69
30 Nov 2019Group AFortitudo AlessandriaBlukart Etrusca San Miniato75 - 86
30 Nov 2019Group BCorona Platina Piadena MG.KvisCoelsanus Robur et Fides Varese99 - 98 OT
30 Nov 2019Group AMamy OleggioIrritec Capo d’Orlando76 - 79
01 Dec 2019Group CSutor Premiata MontegranaroAmadori Tigers Cesena82 - 87
01 Dec 2019Group DMeta FormiaScandone Avellino83 - 72 OT
01 Dec 2019Group CEsa Italia ChietiLuciana Mosconi Ancona91 - 71
01 Dec 2019Group AMontecatiniterme BasketballGessi Valsesia Borgosesia69 - 74
01 Dec 2019Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateJuvi Ferraroni Cremona 195262 - 68
01 Dec 2019Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaSinermatic Ozzano79 - 63
01 Dec 2019Group DVirtus Arechi SalernoStella Azzurra Roma87 - 65
01 Dec 2019Group CGiulianova Basket 85Aurora Basket Jesi68 - 76
01 Dec 2019Group DGeko Partenope Sant’AntimoAdriatica Industriale Basket Corato77 - 72
01 Dec 2019Group DLions BisceglieLuiss Roma86 - 75
01 Dec 2019Group CRekico FaenzaRistopro Fabriano61 - 67
01 Dec 2019Group CTramec CentoAdriatica Press Teramo Basket 196081 - 57
01 Dec 2019Group DFrata NardòCitysightseeing Palestrina73 - 79
01 Dec 2019Group DSpecial Days Virtus ValmontoneTecno Switch Ruvo di Puglia78 - 67
01 Dec 2019Group BVaporart BernareggioLTC Sangiorgese Basket67 - 65
01 Dec 2019Group DBPC Virtus CassinoSilva Group Basket Scauri72 - 97
01 Dec 2019Group BGimar Basket LeccoVega Mestre68 - 72
01 Dec 2019Group BPallacanestro CremaOmnia Basket Pavia67 - 78
01 Dec 2019Group ACestistica TorrenoveseOlimpo Basket Alba68 - 65
01 Dec 2019Group AGreen Basket PalermoBasketball Club Lucca95 - 77
01 Dec 2019Group CPorto Sant'Elpidio BasketAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini88 - 92
07 Dec 2019Group AFortitudo AlessandriaMontecatiniterme Basketball73 - 63
07 Dec 2019Group AMamy OleggioCestistica Torrenovese80 - 81
07 Dec 2019Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Vaporart Bernareggio54 - 72
07 Dec 2019Group BCoelsanus Robur et Fides VareseGilbertina Soresina86 - 71
07 Dec 2019Group DTecno Switch Ruvo di PugliaMeta Formia91 - 81
07 Dec 2019Group DBPC Virtus CassinoFrata Nardò63 - 77
07 Dec 2019Group CSinermatic OzzanoAdriatica Press Teramo Basket 196085 - 53
07 Dec 2019Group AIrritec Capo d’OrlandoUse Computer Gross Empoli60 - 76
08 Dec 2019Group CRossella Virtus Civitanova MarcheTramec Cento86 - 84
08 Dec 2019Group DAdriatica Industriale Basket CoratoSpecial Days Virtus Valmontone75 - 66
08 Dec 2019Group BOmnia Basket PaviaRucker Sanve San Vendemiano69 - 58
08 Dec 2019Group BAntenore Energia PadovaCorona Platina Piadena MG.Kvis86 - 47
08 Dec 2019Group DScandone AvellinoLions Bisceglie54 - 71
08 Dec 2019Group ABlukart Etrusca San MiniatoAll Food Enic Firenze68 - 67
08 Dec 2019Group CLuciana Mosconi AnconaGiulianova Basket 8565 - 69
08 Dec 2019Group BVega MestreELAchem Vigevano 195565 - 78
08 Dec 2019Group CRistopro FabrianoPorto Sant'Elpidio Basket77 - 72
08 Dec 2019Group ASolbat Basket Golfo PiombinoBasketball Club Lucca95 - 79
08 Dec 2019Group DSilva Group Basket ScauriVirtus Arechi Salerno69 - 94
08 Dec 2019Group AGessi Valsesia BorgosesiaGreen Basket Palermo64 - 67
08 Dec 2019Group CAmadori Tigers CesenaBakery Piacenza70 - 52
08 Dec 2019Group DBawer Olimpia MateraLuiss Roma87 - 69
08 Dec 2019Group CRekico FaenzaGoldengas Pallacanestro Senigallia75 - 73
08 Dec 2019Group BTramarossa VicenzaPontoni Falconstar Basket Monfalcone59 - 70
08 Dec 2019Group BLTC Sangiorgese BasketPallacanestro Crema68 - 66
08 Dec 2019Group DCitysightseeing PalestrinaGeko Partenope Sant’Antimo95 - 69
08 Dec 2019Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiSutor Premiata Montegranaro106 - 71
08 Dec 2019Group BGimar Basket LeccoGordon Nuova Pallacanestro Olginate88 - 77
08 Dec 2019Group ABasket CecinaPaffoni Fulgor Omegna62 - 72
09 Dec 2019Group CAurora Basket JesiEsa Italia Chieti87 - 76
14 Dec 2019Group BCorona Platina Piadena MG.KvisOmnia Basket Pavia-
14 Dec 2019Group DLuiss RomaStella Azzurra Roma-
14 Dec 2019Group ABasketball Club LuccaBasket Cecina-
14 Dec 2019Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateTramarossa Vicenza-
14 Dec 2019Group AAll Food Enic FirenzeOlimpo Basket Alba-
14 Dec 2019Group CBakery PiacenzaRekico Faenza-
14 Dec 2019Group BRucker Sanve San VendemianoLTC Sangiorgese Basket-
14 Dec 2019Group APaffoni Fulgor OmegnaIrritec Capo d’Orlando-
14 Dec 2019Group AUse Computer Gross EmpoliMamy Oleggio-
14 Dec 2019Group DSpecial Days Virtus ValmontoneCitysightseeing Palestrina-
14 Dec 2019Group DBava Virtus PozzuoliScandone Avellino-
14 Dec 2019Group BVaporart BernareggioPontoni Falconstar Basket Monfalcone-
14 Dec 2019Group BGilbertina SoresinaJuvi Ferraroni Cremona 1952-
15 Dec 2019Group ACestistica TorrenoveseFortitudo Alessandria-
15 Dec 2019Group AGreen Basket PalermoBlukart Etrusca San Miniato-
15 Dec 2019Group BPallacanestro CremaGimar Basket Lecco-
15 Dec 2019Group CSutor Premiata MontegranaroAurora Basket Jesi-
15 Dec 2019Group CRossella Virtus Civitanova MarcheRistopro Fabriano-
15 Dec 2019Group CEsa Italia ChietiAmadori Tigers Cesena-
15 Dec 2019Group AMontecatiniterme BasketballSolbat Basket Golfo Piombino-
15 Dec 2019Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaPorto Sant'Elpidio Basket-
15 Dec 2019Group DVirtus Arechi SalernoTecno Switch Ruvo di Puglia-
15 Dec 2019Group CGiulianova Basket 85Sinermatic Ozzano-
15 Dec 2019Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Luciana Mosconi Ancona-
15 Dec 2019Group DGeko Partenope Sant’AntimoBPC Virtus Cassino-
15 Dec 2019Group BELAchem Vigevano 1955Coelsanus Robur et Fides Varese-
15 Dec 2019Group DLions BisceglieAdriatica Industriale Basket Corato-
15 Dec 2019Group BVega MestreAntenore Energia Padova-
15 Dec 2019Group CTramec CentoAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini-
15 Dec 2019Group DFrata NardòMeta Formia-
15 Dec 2019Group DSilva Group Basket ScauriBawer Olimpia Matera-
21 Dec 2019Group DTecno Switch Ruvo di PugliaBava Virtus Pozzuoli-
21 Dec 2019Group DBPC Virtus CassinoSpecial Days Virtus Valmontone-
21 Dec 2019Group CSinermatic OzzanoRossella Virtus Civitanova Marche-
21 Dec 2019Group AIrritec Capo d’OrlandoAll Food Enic Firenze-
21 Dec 2019Group AFortitudo AlessandriaGreen Basket Palermo-
21 Dec 2019Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeCorona Platina Piadena MG.Kvis-
21 Dec 2019Group AMamy OleggioPaffoni Fulgor Omegna-
21 Dec 2019Group AOlimpo Basket AlbaUse Computer Gross Empoli-
21 Dec 2019Group DStella Azzurra RomaSilva Group Basket Scauri-
21 Dec 2019Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateRucker Sanve San Vendemiano-
21 Dec 2019Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Vega Mestre-
21 Dec 2019Group BCoelsanus Robur et Fides VaresePallacanestro Crema-
21 Dec 2019Group AGessi Valsesia BorgosesiaBasketball Club Lucca-
22 Dec 2019Group CTramec CentoGoldengas Pallacanestro Senigallia-
22 Dec 2019Group BLTC Sangiorgese BasketTramarossa Vicenza-
22 Dec 2019Group DFrata NardòGeko Partenope Sant’Antimo-
22 Dec 2019Group DCitysightseeing PalestrinaVirtus Arechi Salerno-
22 Dec 2019Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiBakery Piacenza-
22 Dec 2019Group BGimar Basket LeccoVaporart Bernareggio-
22 Dec 2019Group ABasket CecinaSolbat Basket Golfo Piombino-
22 Dec 2019Group CPorto Sant'Elpidio BasketEsa Italia Chieti-
22 Dec 2019Group DMeta FormiaLions Bisceglie-
22 Dec 2019Group DAdriatica Industriale Basket CoratoLuiss Roma-
22 Dec 2019Group BOmnia Basket PaviaELAchem Vigevano 1955-
22 Dec 2019Group BAntenore Energia PadovaGilbertina Soresina-
22 Dec 2019Group DScandone AvellinoBawer Olimpia Matera-
22 Dec 2019Group CLuciana Mosconi AnconaSutor Premiata Montegranaro-
22 Dec 2019Group AMontecatiniterme BasketballCestistica Torrenovese-
22 Dec 2019Group CRistopro FabrianoAurora Basket Jesi-
22 Dec 2019Group CAmadori Tigers CesenaAdriatica Press Teramo Basket 1960-
22 Dec 2019Group CRekico FaenzaGiulianova Basket 85-
05 Jan 2020Group DSpecial Days Virtus ValmontoneScandone Avellino-
05 Jan 2020Group DBava Virtus PozzuoliFrata Nardò-
05 Jan 2020Group BVaporart BernareggioOmnia Basket Pavia-
05 Jan 2020Group DSilva Group Basket ScauriMeta Formia-
05 Jan 2020Group BGilbertina SoresinaGordon Nuova Pallacanestro Olginate-
05 Jan 2020Group ACestistica TorrenoveseIrritec Capo d’Orlando-
05 Jan 2020Group CAurora Basket JesiPorto Sant'Elpidio Basket-
05 Jan 2020Group AGreen Basket PalermoMamy Oleggio-
05 Jan 2020Group BCorona Platina Piadena MG.KvisGimar Basket Lecco-
05 Jan 2020Group ABasketball Club LuccaMontecatiniterme Basketball-
05 Jan 2020Group BPallacanestro CremaAntenore Energia Padova-
05 Jan 2020Group CSutor Premiata MontegranaroTramec Cento-
05 Jan 2020Group DLuiss RomaBPC Virtus Cassino-
05 Jan 2020Group CRossella Virtus Civitanova MarcheAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini-
05 Jan 2020Group CEsa Italia ChietiSinermatic Ozzano-
05 Jan 2020Group AAll Food Enic FirenzeGessi Valsesia Borgosesia-
05 Jan 2020Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaRistopro Fabriano-
05 Jan 2020Group DVirtus Arechi SalernoAdriatica Industriale Basket Corato-
05 Jan 2020Group CGiulianova Basket 85Amadori Tigers Cesena-
05 Jan 2020Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Rekico Faenza-
05 Jan 2020Group DGeko Partenope Sant’AntimoTecno Switch Ruvo di Puglia-
05 Jan 2020Group BELAchem Vigevano 1955LTC Sangiorgese Basket-
05 Jan 2020Group CBakery PiacenzaLuciana Mosconi Ancona-
05 Jan 2020Group DLions BisceglieStella Azzurra Roma-
05 Jan 2020Group ASolbat Basket Golfo PiombinoOlimpo Basket Alba-
05 Jan 2020Group BRucker Sanve San VendemianoCoelsanus Robur et Fides Varese-
05 Jan 2020Group BVega MestrePontoni Falconstar Basket Monfalcone-
05 Jan 2020Group DBawer Olimpia MateraCitysightseeing Palestrina-
05 Jan 2020Group APaffoni Fulgor OmegnaBlukart Etrusca San Miniato-
05 Jan 2020Group AUse Computer Gross EmpoliFortitudo Alessandria-
05 Jan 2020Group BTramarossa VicenzaJuvi Ferraroni Cremona 1952-
11 Jan 2020Group AAll Food Enic FirenzeCestistica Torrenovese-
11 Jan 2020Group CAmadori Tigers CesenaSinermatic Ozzano-
11 Jan 2020Group AUse Computer Gross EmpoliMontecatiniterme Basketball-
11 Jan 2020Group DTecno Switch Ruvo di PugliaStella Azzurra Roma-
11 Jan 2020Group BVaporart BernareggioCorona Platina Piadena MG.Kvis-
11 Jan 2020Group DBPC Virtus CassinoBava Virtus Pozzuoli-
11 Jan 2020Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconePallacanestro Crema-
11 Jan 2020Group ABasketball Club LuccaBlukart Etrusca San Miniato-
11 Jan 2020Group AMamy OleggioFortitudo Alessandria-
11 Jan 2020Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateVega Mestre-
11 Jan 2020Group BCoelsanus Robur et Fides VareseAntenore Energia Padova-
12 Jan 2020Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini-
12 Jan 2020Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Aurora Basket Jesi-
12 Jan 2020Group DGeko Partenope Sant’AntimoLions Bisceglie-
12 Jan 2020Group BELAchem Vigevano 1955Rucker Sanve San Vendemiano-
12 Jan 2020Group ASolbat Basket Golfo PiombinoPaffoni Fulgor Omegna-
12 Jan 2020Group CTramec CentoBakery Piacenza-
12 Jan 2020Group BLTC Sangiorgese BasketGilbertina Soresina-
12 Jan 2020Group DFrata NardòVirtus Arechi Salerno-
12 Jan 2020Group DSpecial Days Virtus ValmontoneLuiss Roma-
12 Jan 2020Group ABasket CecinaIrritec Capo d’Orlando-
12 Jan 2020Group CPorto Sant'Elpidio BasketRekico Faenza-
12 Jan 2020Group DMeta FormiaBawer Olimpia Matera-
12 Jan 2020Group DAdriatica Industriale Basket CoratoCitysightseeing Palestrina-
12 Jan 2020Group BOmnia Basket PaviaTramarossa Vicenza-
12 Jan 2020Group AOlimpo Basket AlbaGessi Valsesia Borgosesia-
12 Jan 2020Group DScandone AvellinoSilva Group Basket Scauri-
12 Jan 2020Group CSutor Premiata MontegranaroRossella Virtus Civitanova Marche-
12 Jan 2020Group CLuciana Mosconi AnconaRistopro Fabriano-
12 Jan 2020Group CEsa Italia ChietiGiulianova Basket 85-
12 Jan 2020Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Gimar Basket Lecco-
18 Jan 2020Group CBakery PiacenzaGoldengas Pallacanestro Senigallia-
18 Jan 2020Group BRucker Sanve San VendemianoPontoni Falconstar Basket Monfalcone-
18 Jan 2020Group APaffoni Fulgor OmegnaBasketball Club Lucca-
18 Jan 2020Group DBava Virtus PozzuoliSpecial Days Virtus Valmontone-
18 Jan 2020Group CSinermatic OzzanoLuciana Mosconi Ancona-
18 Jan 2020Group BGilbertina SoresinaVaporart Bernareggio-
18 Jan 2020Group AIrritec Capo d’OrlandoSolbat Basket Golfo Piombino-
18 Jan 2020Group BCorona Platina Piadena MG.KvisELAchem Vigevano 1955-
18 Jan 2020Group DStella Azzurra RomaScandone Avellino-
18 Jan 2020Group DLuiss RomaFrata Nardò-
19 Jan 2020Group DVirtus Arechi SalernoGeko Partenope Sant’Antimo-
19 Jan 2020Group CGiulianova Basket 85Tramec Cento-
19 Jan 2020Group CRistopro FabrianoEsa Italia Chieti-
19 Jan 2020Group DLions BisceglieBPC Virtus Cassino-
19 Jan 2020Group AGessi Valsesia BorgosesiaBasket Cecina-
19 Jan 2020Group BVega MestreOmnia Basket Pavia-
19 Jan 2020Group DBawer Olimpia MateraAdriatica Industriale Basket Corato-
19 Jan 2020Group CRekico FaenzaSutor Premiata Montegranaro-
19 Jan 2020Group BTramarossa VicenzaCoelsanus Robur et Fides Varese-
19 Jan 2020Group DCitysightseeing PalestrinaMeta Formia-
19 Jan 2020Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiAdriatica Press Teramo Basket 1960-
19 Jan 2020Group DSilva Group Basket ScauriTecno Switch Ruvo di Puglia-
19 Jan 2020Group BGimar Basket LeccoLTC Sangiorgese Basket-
19 Jan 2020Group ABlukart Etrusca San MiniatoOlimpo Basket Alba-
19 Jan 2020Group ACestistica TorrenoveseUse Computer Gross Empoli-
19 Jan 2020Group CAurora Basket JesiAmadori Tigers Cesena-
19 Jan 2020Group AGreen Basket PalermoAll Food Enic Firenze-
19 Jan 2020Group BAntenore Energia PadovaGordon Nuova Pallacanestro Olginate-
19 Jan 2020Group BPallacanestro CremaJuvi Ferraroni Cremona 1952-
19 Jan 2020Group CRossella Virtus Civitanova MarchePorto Sant'Elpidio Basket-
19 Jan 2020Group AMontecatiniterme BasketballMamy Oleggio-
25 Jan 2020Group ABasketball Club LuccaIrritec Capo d’Orlando-
25 Jan 2020Group AMamy OleggioOlimpo Basket Alba-
25 Jan 2020Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginatePallacanestro Crema-
25 Jan 2020Group BCoelsanus Robur et Fides VareseGimar Basket Lecco-
25 Jan 2020Group AAll Food Enic FirenzeFortitudo Alessandria-
25 Jan 2020Group BRucker Sanve San VendemianoCorona Platina Piadena MG.Kvis-
25 Jan 2020Group CAmadori Tigers CesenaRistopro Fabriano-
25 Jan 2020Group AUse Computer Gross EmpoliGessi Valsesia Borgosesia-
25 Jan 2020Group DTecno Switch Ruvo di PugliaLuiss Roma-
25 Jan 2020Group BVaporart BernareggioVega Mestre-
25 Jan 2020Group DBPC Virtus CassinoVirtus Arechi Salerno-
25 Jan 2020Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeGilbertina Soresina-
26 Jan 2020Group DScandone AvellinoCitysightseeing Palestrina-
26 Jan 2020Group CSutor Premiata MontegranaroGiulianova Basket 85-
26 Jan 2020Group CEsa Italia ChietiBakery Piacenza-
26 Jan 2020Group CLuciana Mosconi AnconaAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini-
26 Jan 2020Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaAurora Basket Jesi-
26 Jan 2020Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Rossella Virtus Civitanova Marche-
26 Jan 2020Group DGeko Partenope Sant’AntimoSilva Group Basket Scauri-
26 Jan 2020Group ASolbat Basket Golfo PiombinoCestistica Torrenovese-
26 Jan 2020Group BELAchem Vigevano 1955Tramarossa Vicenza-
26 Jan 2020Group CTramec CentoRekico Faenza-
26 Jan 2020Group BLTC Sangiorgese BasketJuvi Ferraroni Cremona 1952-
26 Jan 2020Group DFrata NardòLions Bisceglie-
26 Jan 2020Group DSpecial Days Virtus ValmontoneBawer Olimpia Matera-
26 Jan 2020Group ABasket CecinaBlukart Etrusca San Miniato-
26 Jan 2020Group CPorto Sant'Elpidio BasketSinermatic Ozzano-
26 Jan 2020Group DMeta FormiaBava Virtus Pozzuoli-
26 Jan 2020Group AGreen Basket PalermoPaffoni Fulgor Omegna-
26 Jan 2020Group DAdriatica Industriale Basket CoratoStella Azzurra Roma-
26 Jan 2020Group BOmnia Basket PaviaAntenore Energia Padova-
29 Jan 2020Group BAntenore Energia PadovaELAchem Vigevano 1955-
29 Jan 2020Group BPallacanestro CremaVaporart Bernareggio-
29 Jan 2020Group DStella Azzurra RomaSpecial Days Virtus Valmontone-
29 Jan 2020Group DLuiss RomaMeta Formia-
29 Jan 2020Group CRossella Virtus Civitanova MarcheLuciana Mosconi Ancona-
29 Jan 2020Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Coelsanus Robur et Fides Varese-
29 Jan 2020Group AMamy OleggioBasketball Club Lucca-
29 Jan 2020Group DVirtus Arechi SalernoScandone Avellino-
29 Jan 2020Group CRistopro FabrianoAdriatica Press Teramo Basket 1960-
29 Jan 2020Group CBakery PiacenzaSutor Premiata Montegranaro-
29 Jan 2020Group AGessi Valsesia BorgosesiaPaffoni Fulgor Omegna-
29 Jan 2020Group BVega MestreCorona Platina Piadena MG.Kvis-
29 Jan 2020Group DBawer Olimpia MateraFrata Nardò-
29 Jan 2020Group CRekico FaenzaEsa Italia Chieti-
29 Jan 2020Group AFortitudo AlessandriaSolbat Basket Golfo Piombino-
29 Jan 2020Group DCitysightseeing PalestrinaBPC Virtus Cassino-
29 Jan 2020Group DBava Virtus PozzuoliGeko Partenope Sant’Antimo-
29 Jan 2020Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiAmadori Tigers Cesena-
29 Jan 2020Group CSinermatic OzzanoAurora Basket Jesi-
29 Jan 2020Group BGimar Basket LeccoPontoni Falconstar Basket Monfalcone-
29 Jan 2020Group ABlukart Etrusca San MiniatoUse Computer Gross Empoli-
29 Jan 2020Group BGilbertina SoresinaOmnia Basket Pavia-
29 Jan 2020Group AIrritec Capo d’OrlandoGreen Basket Palermo-
29 Jan 2020Group CTramec CentoPorto Sant'Elpidio Basket-
29 Jan 2020Group BLTC Sangiorgese BasketGordon Nuova Pallacanestro Olginate-
30 Jan 2020Group AOlimpo Basket AlbaBasket Cecina-
30 Jan 2020Group AMontecatiniterme BasketballAll Food Enic Firenze-
30 Jan 2020Group CGiulianova Basket 85Goldengas Pallacanestro Senigallia-
30 Jan 2020Group BTramarossa VicenzaRucker Sanve San Vendemiano-
30 Jan 2020Group DSilva Group Basket ScauriAdriatica Industriale Basket Corato-
30 Jan 2020Group DTecno Switch Ruvo di PugliaLions Bisceglie-
01 Feb 2020Group BCorona Platina Piadena MG.KvisPallacanestro Crema-
01 Feb 2020Group CSinermatic OzzanoRistopro Fabriano-
01 Feb 2020Group AIrritec Capo d’OrlandoGessi Valsesia Borgosesia-
01 Feb 2020Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeJuvi Ferraroni Cremona 1952-
01 Feb 2020Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateVaporart Bernareggio-
01 Feb 2020Group APaffoni Fulgor OmegnaFortitudo Alessandria-
01 Feb 2020Group BCoelsanus Robur et Fides VareseLTC Sangiorgese Basket-
01 Feb 2020Group BRucker Sanve San VendemianoVega Mestre-
02 Feb 2020Group ABasket CecinaMontecatiniterme Basketball-
02 Feb 2020Group CPorto Sant'Elpidio BasketBakery Piacenza-
02 Feb 2020Group DMeta FormiaSpecial Days Virtus Valmontone-
02 Feb 2020Group AGreen Basket PalermoCestistica Torrenovese-
02 Feb 2020Group DAdriatica Industriale Basket CoratoBava Virtus Pozzuoli-
02 Feb 2020Group BOmnia Basket PaviaGimar Basket Lecco-
02 Feb 2020Group ABasketball Club LuccaOlimpo Basket Alba-
02 Feb 2020Group BAntenore Energia PadovaTramarossa Vicenza-
02 Feb 2020Group DScandone AvellinoTecno Switch Ruvo di Puglia-
02 Feb 2020Group DLions BisceglieVirtus Arechi Salerno-
02 Feb 2020Group CEsa Italia ChietiTramec Cento-
02 Feb 2020Group CLuciana Mosconi AnconaRekico Faenza-
02 Feb 2020Group AAll Food Enic FirenzeUse Computer Gross Empoli-
02 Feb 2020Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaSutor Premiata Montegranaro-
02 Feb 2020Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Giulianova Basket 85-
02 Feb 2020Group DGeko Partenope Sant’AntimoLuiss Roma-
02 Feb 2020Group ASolbat Basket Golfo PiombinoBlukart Etrusca San Miniato-
02 Feb 2020Group BELAchem Vigevano 1955Gilbertina Soresina-
02 Feb 2020Group CAmadori Tigers CesenaRossella Virtus Civitanova Marche-
02 Feb 2020Group CAurora Basket JesiAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini-
02 Feb 2020Group DCitysightseeing PalestrinaSilva Group Basket Scauri-
02 Feb 2020Group DFrata NardòStella Azzurra Roma-
02 Feb 2020Group DBPC Virtus CassinoBawer Olimpia Matera-
08 Feb 2020Group BGilbertina SoresinaCorona Platina Piadena MG.Kvis-
08 Feb 2020Group DTecno Switch Ruvo di PugliaAdriatica Industriale Basket Corato-
08 Feb 2020Group DStella Azzurra RomaBPC Virtus Cassino-
08 Feb 2020Group DLuiss RomaScandone Avellino-
08 Feb 2020Group AMamy OleggioAll Food Enic Firenze-
08 Feb 2020Group CBakery PiacenzaAdriatica Press Teramo Basket 1960-
08 Feb 2020Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginatePontoni Falconstar Basket Monfalcone-
08 Feb 2020Group AFortitudo AlessandriaBasketball Club Lucca-
08 Feb 2020Group DBava Virtus PozzuoliCitysightseeing Palestrina-
08 Feb 2020Group BVaporart BernareggioCoelsanus Robur et Fides Varese-
09 Feb 2020Group DSilva Group Basket ScauriFrata Nardò-
09 Feb 2020Group BGimar Basket LeccoAntenore Energia Padova-
09 Feb 2020Group ABlukart Etrusca San MiniatoIrritec Capo d’Orlando-
09 Feb 2020Group CTramec CentoLuciana Mosconi Ancona-
09 Feb 2020Group BLTC Sangiorgese BasketOmnia Basket Pavia-
09 Feb 2020Group AOlimpo Basket AlbaPaffoni Fulgor Omegna-
09 Feb 2020Group BPallacanestro CremaELAchem Vigevano 1955-
09 Feb 2020Group CSutor Premiata MontegranaroPorto Sant'Elpidio Basket-
09 Feb 2020Group CRossella Virtus Civitanova MarcheAurora Basket Jesi-
09 Feb 2020Group AMontecatiniterme BasketballGreen Basket Palermo-
09 Feb 2020Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Rucker Sanve San Vendemiano-
09 Feb 2020Group DVirtus Arechi SalernoMeta Formia-
09 Feb 2020Group CGiulianova Basket 85Ristopro Fabriano-
09 Feb 2020Group AGessi Valsesia BorgosesiaSolbat Basket Golfo Piombino-
09 Feb 2020Group BVega MestreTramarossa Vicenza-
09 Feb 2020Group DBawer Olimpia MateraLions Bisceglie-
09 Feb 2020Group CRekico FaenzaAmadori Tigers Cesena-
09 Feb 2020Group ACestistica TorrenoveseBasket Cecina-
09 Feb 2020Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaEsa Italia Chieti-
09 Feb 2020Group DSpecial Days Virtus ValmontoneGeko Partenope Sant’Antimo-
09 Feb 2020Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiSinermatic Ozzano-
15 Feb 2020Group CAurora Basket JesiRekico Faenza-
15 Feb 2020Group BCorona Platina Piadena MG.KvisGordon Nuova Pallacanestro Olginate-
15 Feb 2020Group CSinermatic OzzanoBakery Piacenza-
15 Feb 2020Group AIrritec Capo d’OrlandoOlimpo Basket Alba-
15 Feb 2020Group APaffoni Fulgor OmegnaMontecatiniterme Basketball-
15 Feb 2020Group BCoelsanus Robur et Fides VaresePontoni Falconstar Basket Monfalcone-
15 Feb 2020Group BRucker Sanve San VendemianoGilbertina Soresina-
16 Feb 2020Group AGessi Valsesia BorgosesiaBlukart Etrusca San Miniato-
16 Feb 2020Group BVega MestrePallacanestro Crema-
16 Feb 2020Group CAmadori Tigers CesenaTramec Cento-
16 Feb 2020Group AGreen Basket PalermoUse Computer Gross Empoli-
16 Feb 2020Group DCitysightseeing PalestrinaLuiss Roma-
16 Feb 2020Group DFrata NardòSpecial Days Virtus Valmontone-
16 Feb 2020Group DBPC Virtus CassinoTecno Switch Ruvo di Puglia-
16 Feb 2020Group ABasket CecinaFortitudo Alessandria-
16 Feb 2020Group DMeta FormiaStella Azzurra Roma-
16 Feb 2020Group DAdriatica Industriale Basket CoratoScandone Avellino-
16 Feb 2020Group BOmnia Basket PaviaJuvi Ferraroni Cremona 1952-
16 Feb 2020Group ABasketball Club LuccaCestistica Torrenovese-
16 Feb 2020Group BAntenore Energia PadovaLTC Sangiorgese Basket-
16 Feb 2020Group CRistopro FabrianoAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini-
16 Feb 2020Group DLions BisceglieSilva Group Basket Scauri-
16 Feb 2020Group CEsa Italia ChietiSutor Premiata Montegranaro-
16 Feb 2020Group CLuciana Mosconi AnconaPorto Sant'Elpidio Basket-
16 Feb 2020Group CRossella Virtus Civitanova MarcheGiulianova Basket 85-
16 Feb 2020Group BTramarossa VicenzaVaporart Bernareggio-
16 Feb 2020Group DVirtus Arechi SalernoBava Virtus Pozzuoli-
16 Feb 2020Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Goldengas Pallacanestro Senigallia-
16 Feb 2020Group DGeko Partenope Sant’AntimoBawer Olimpia Matera-
16 Feb 2020Group ASolbat Basket Golfo PiombinoMamy Oleggio-
16 Feb 2020Group BELAchem Vigevano 1955Gimar Basket Lecco-
22 Feb 2020Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateCoelsanus Robur et Fides Varese-
22 Feb 2020Group ACestistica TorrenoveseGessi Valsesia Borgosesia-
22 Feb 2020Group AFortitudo AlessandriaIrritec Capo d’Orlando-
22 Feb 2020Group DBava Virtus PozzuoliLions Bisceglie-
22 Feb 2020Group BVaporart BernareggioAntenore Energia Padova-
22 Feb 2020Group BGilbertina SoresinaVega Mestre-
22 Feb 2020Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeOmnia Basket Pavia-
22 Feb 2020Group DBPC Virtus CassinoMeta Formia-
22 Feb 2020Group DStella Azzurra RomaBawer Olimpia Matera-
22 Feb 2020Group AUse Computer Gross EmpoliPaffoni Fulgor Omegna-
22 Feb 2020Group AAll Food Enic FirenzeSolbat Basket Golfo Piombino-
22 Feb 2020Group AMamy OleggioBasket Cecina-
22 Feb 2020Group CBakery PiacenzaAurora Basket Jesi-
23 Feb 2020Group CEsa Italia ChietiAdriatica Press Teramo Basket 1960-
23 Feb 2020Group CRekico FaenzaRossella Virtus Civitanova Marche-
23 Feb 2020Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaLuciana Mosconi Ancona-
23 Feb 2020Group DSpecial Days Virtus ValmontoneVirtus Arechi Salerno-
23 Feb 2020Group DSilva Group Basket ScauriLuiss Roma-
23 Feb 2020Group BGimar Basket LeccoRucker Sanve San Vendemiano-
23 Feb 2020Group CPorto Sant'Elpidio BasketAmadori Tigers Cesena-
23 Feb 2020Group CTramec CentoRistopro Fabriano-
23 Feb 2020Group BLTC Sangiorgese BasketCorona Platina Piadena MG.Kvis-
23 Feb 2020Group DTecno Switch Ruvo di PugliaCitysightseeing Palestrina-
23 Feb 2020Group DFrata NardòAdriatica Industriale Basket Corato-
23 Feb 2020Group AOlimpo Basket AlbaGreen Basket Palermo-
23 Feb 2020Group DScandone AvellinoGeko Partenope Sant’Antimo-
23 Feb 2020Group BPallacanestro CremaTramarossa Vicenza-
23 Feb 2020Group CSutor Premiata MontegranaroSinermatic Ozzano-
23 Feb 2020Group AMontecatiniterme BasketballBlukart Etrusca San Miniato-
23 Feb 2020Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952ELAchem Vigevano 1955-
23 Feb 2020Group CGiulianova Basket 85Albergatore Pro Rinascita Basket Rimini-
29 Feb 2020Group BRucker Sanve San VendemianoVaporart Bernareggio-
29 Feb 2020Group ABlukart Etrusca San MiniatoCestistica Torrenovese-
29 Feb 2020Group BCorona Platina Piadena MG.KvisJuvi Ferraroni Cremona 1952-
29 Feb 2020Group CSinermatic OzzanoRekico Faenza-
29 Feb 2020Group BGilbertina SoresinaPallacanestro Crema-
29 Feb 2020Group AIrritec Capo d’OrlandoMontecatiniterme Basketball-
29 Feb 2020Group DLuiss RomaVirtus Arechi Salerno-
01 Mar 2020Group CRossella Virtus Civitanova MarcheGoldengas Pallacanestro Senigallia-
01 Mar 2020Group DBawer Olimpia MateraTecno Switch Ruvo di Puglia-
01 Mar 2020Group BTramarossa VicenzaGimar Basket Lecco-
01 Mar 2020Group CGiulianova Basket 85Bakery Piacenza-
01 Mar 2020Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Porto Sant'Elpidio Basket-
01 Mar 2020Group DGeko Partenope Sant’AntimoMeta Formia-
01 Mar 2020Group ASolbat Basket Golfo PiombinoGreen Basket Palermo-
01 Mar 2020Group BELAchem Vigevano 1955Gordon Nuova Pallacanestro Olginate-
01 Mar 2020Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiEsa Italia Chieti-
01 Mar 2020Group AGessi Valsesia BorgosesiaMamy Oleggio-
01 Mar 2020Group BVega MestreLTC Sangiorgese Basket-
01 Mar 2020Group CAmadori Tigers CesenaLuciana Mosconi Ancona-
01 Mar 2020Group CAurora Basket JesiTramec Cento-
01 Mar 2020Group DCitysightseeing PalestrinaStella Azzurra Roma-
01 Mar 2020Group DSilva Group Basket ScauriBava Virtus Pozzuoli-
01 Mar 2020Group ABasket CecinaAll Food Enic Firenze-
01 Mar 2020Group DAdriatica Industriale Basket CoratoBPC Virtus Cassino-
01 Mar 2020Group BOmnia Basket PaviaCoelsanus Robur et Fides Varese-
01 Mar 2020Group ABasketball Club LuccaUse Computer Gross Empoli-
01 Mar 2020Group AOlimpo Basket AlbaFortitudo Alessandria-
01 Mar 2020Group BAntenore Energia PadovaPontoni Falconstar Basket Monfalcone-
01 Mar 2020Group DScandone AvellinoFrata Nardò-
01 Mar 2020Group CRistopro FabrianoSutor Premiata Montegranaro-
01 Mar 2020Group DLions BisceglieSpecial Days Virtus Valmontone-
14 Mar 2020Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Antenore Energia Padova-
14 Mar 2020Group BCoelsanus Robur et Fides VareseVega Mestre-
14 Mar 2020Group AUse Computer Gross EmpoliSolbat Basket Golfo Piombino-
14 Mar 2020Group AAll Food Enic FirenzeBasketball Club Lucca-
14 Mar 2020Group AMamy OleggioBlukart Etrusca San Miniato-
14 Mar 2020Group CBakery PiacenzaRistopro Fabriano-
14 Mar 2020Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateOmnia Basket Pavia-
14 Mar 2020Group AFortitudo AlessandriaGessi Valsesia Borgosesia-
14 Mar 2020Group DBava Virtus PozzuoliLuiss Roma-
14 Mar 2020Group BVaporart BernareggioELAchem Vigevano 1955-
14 Mar 2020Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeLTC Sangiorgese Basket-
14 Mar 2020Group DBPC Virtus CassinoScandone Avellino-
14 Mar 2020Group BCorona Platina Piadena MG.KvisTramarossa Vicenza-
14 Mar 2020Group DStella Azzurra RomaGeko Partenope Sant’Antimo-
15 Mar 2020Group CLuciana Mosconi AnconaAurora Basket Jesi-
15 Mar 2020Group AMontecatiniterme BasketballOlimpo Basket Alba-
15 Mar 2020Group DVirtus Arechi SalernoBawer Olimpia Matera-
15 Mar 2020Group DLions BisceglieCitysightseeing Palestrina-
15 Mar 2020Group CEsa Italia ChietiRossella Virtus Civitanova Marche-
15 Mar 2020Group AGreen Basket PalermoBasket Cecina-
15 Mar 2020Group CRekico FaenzaAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini-
15 Mar 2020Group ACestistica TorrenovesePaffoni Fulgor Omegna-
15 Mar 2020Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaAmadori Tigers Cesena-
15 Mar 2020Group DSpecial Days Virtus ValmontoneSilva Group Basket Scauri-
15 Mar 2020Group BGimar Basket LeccoGilbertina Soresina-
15 Mar 2020Group CPorto Sant'Elpidio BasketGiulianova Basket 85-
15 Mar 2020Group DMeta FormiaAdriatica Industriale Basket Corato-
15 Mar 2020Group CTramec CentoSinermatic Ozzano-
15 Mar 2020Group DFrata NardòTecno Switch Ruvo di Puglia-
15 Mar 2020Group BPallacanestro CremaRucker Sanve San Vendemiano-
15 Mar 2020Group CSutor Premiata MontegranaroAdriatica Press Teramo Basket 1960-
21 Mar 2020Group DLuiss RomaLions Bisceglie-
21 Mar 2020Group APaffoni Fulgor OmegnaAll Food Enic Firenze-
21 Mar 2020Group DStella Azzurra RomaVirtus Arechi Salerno-
21 Mar 2020Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Gordon Nuova Pallacanestro Olginate-
21 Mar 2020Group BCoelsanus Robur et Fides VareseCorona Platina Piadena MG.Kvis-
21 Mar 2020Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiPorto Sant'Elpidio Basket-
21 Mar 2020Group DTecno Switch Ruvo di PugliaSpecial Days Virtus Valmontone-
21 Mar 2020Group CSinermatic OzzanoGoldengas Pallacanestro Senigallia-
21 Mar 2020Group AIrritec Capo d’OrlandoMamy Oleggio-
22 Mar 2020Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Tramec Cento-
22 Mar 2020Group DAdriatica Industriale Basket CoratoGeko Partenope Sant’Antimo-
22 Mar 2020Group BOmnia Basket PaviaPallacanestro Crema-
22 Mar 2020Group ABasketball Club LuccaGreen Basket Palermo-
22 Mar 2020Group AOlimpo Basket AlbaCestistica Torrenovese-
22 Mar 2020Group BAntenore Energia PadovaRucker Sanve San Vendemiano-
22 Mar 2020Group DScandone AvellinoMeta Formia-
22 Mar 2020Group CRistopro FabrianoRekico Faenza-
22 Mar 2020Group CRossella Virtus Civitanova MarcheBakery Piacenza-
22 Mar 2020Group CLuciana Mosconi AnconaEsa Italia Chieti-
22 Mar 2020Group DBawer Olimpia MateraBava Virtus Pozzuoli-
22 Mar 2020Group BTramarossa VicenzaGilbertina Soresina-
22 Mar 2020Group BELAchem Vigevano 1955Pontoni Falconstar Basket Monfalcone-
22 Mar 2020Group AGessi Valsesia BorgosesiaMontecatiniterme Basketball-
22 Mar 2020Group BVega MestreGimar Basket Lecco-
22 Mar 2020Group CAmadori Tigers CesenaSutor Premiata Montegranaro-
22 Mar 2020Group ABlukart Etrusca San MiniatoFortitudo Alessandria-
22 Mar 2020Group BLTC Sangiorgese BasketVaporart Bernareggio-
22 Mar 2020Group CAurora Basket JesiGiulianova Basket 85-
22 Mar 2020Group DCitysightseeing PalestrinaFrata Nardò-
22 Mar 2020Group DSilva Group Basket ScauriBPC Virtus Cassino-
22 Mar 2020Group ABasket CecinaUse Computer Gross Empoli-
28 Mar 2020Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeTramarossa Vicenza-
28 Mar 2020Group BCorona Platina Piadena MG.KvisAntenore Energia Padova-
28 Mar 2020Group DLuiss RomaBawer Olimpia Matera-
28 Mar 2020Group APaffoni Fulgor OmegnaBasket Cecina-
28 Mar 2020Group AUse Computer Gross EmpoliIrritec Capo d’Orlando-
28 Mar 2020Group AAll Food Enic FirenzeBlukart Etrusca San Miniato-
28 Mar 2020Group ABasketball Club LuccaSolbat Basket Golfo Piombino-
28 Mar 2020Group CBakery PiacenzaAmadori Tigers Cesena-
28 Mar 2020Group BRucker Sanve San VendemianoOmnia Basket Pavia-
28 Mar 2020Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateGimar Basket Lecco-
28 Mar 2020Group DBava Virtus PozzuoliStella Azzurra Roma-
28 Mar 2020Group BVaporart BernareggioJuvi Ferraroni Cremona 1952-
28 Mar 2020Group BGilbertina SoresinaCoelsanus Robur et Fides Varese-
29 Mar 2020Group CTramec CentoRossella Virtus Civitanova Marche-
29 Mar 2020Group DFrata NardòBPC Virtus Cassino-
29 Mar 2020Group BPallacanestro CremaLTC Sangiorgese Basket-
29 Mar 2020Group CSutor Premiata MontegranaroAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini-
29 Mar 2020Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Sinermatic Ozzano-
29 Mar 2020Group AMontecatiniterme BasketballFortitudo Alessandria-
29 Mar 2020Group DVirtus Arechi SalernoSilva Group Basket Scauri-
29 Mar 2020Group CGiulianova Basket 85Luciana Mosconi Ancona-
29 Mar 2020Group DGeko Partenope Sant’AntimoCitysightseeing Palestrina-
29 Mar 2020Group DLions BisceglieScandone Avellino-
29 Mar 2020Group CEsa Italia ChietiAurora Basket Jesi-
29 Mar 2020Group AGreen Basket PalermoGessi Valsesia Borgosesia-
29 Mar 2020Group ACestistica TorrenoveseMamy Oleggio-
29 Mar 2020Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaRekico Faenza-
29 Mar 2020Group BELAchem Vigevano 1955Vega Mestre-
29 Mar 2020Group DSpecial Days Virtus ValmontoneAdriatica Industriale Basket Corato-
29 Mar 2020Group CPorto Sant'Elpidio BasketRistopro Fabriano-
29 Mar 2020Group DMeta FormiaTecno Switch Ruvo di Puglia-
04 Apr 2020Group DBPC Virtus CassinoGeko Partenope Sant’Antimo-
04 Apr 2020Group CSinermatic OzzanoGiulianova Basket 85-
04 Apr 2020Group AIrritec Capo d’OrlandoPaffoni Fulgor Omegna-
04 Apr 2020Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeVaporart Bernareggio-
04 Apr 2020Group AMamy OleggioUse Computer Gross Empoli-
04 Apr 2020Group DStella Azzurra RomaLuiss Roma-
04 Apr 2020Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Gilbertina Soresina-
04 Apr 2020Group BCoelsanus Robur et Fides VareseELAchem Vigevano 1955-
04 Apr 2020Group AFortitudo AlessandriaCestistica Torrenovese-
05 Apr 2020Group BLTC Sangiorgese BasketRucker Sanve San Vendemiano-
05 Apr 2020Group CAurora Basket JesiSutor Premiata Montegranaro-
05 Apr 2020Group DTecno Switch Ruvo di PugliaVirtus Arechi Salerno-
05 Apr 2020Group DCitysightseeing PalestrinaSpecial Days Virtus Valmontone-
05 Apr 2020Group CPorto Sant'Elpidio BasketGoldengas Pallacanestro Senigallia-
05 Apr 2020Group ABasket CecinaBasketball Club Lucca-
05 Apr 2020Group DMeta FormiaFrata Nardò-
05 Apr 2020Group DAdriatica Industriale Basket CoratoLions Bisceglie-
05 Apr 2020Group BOmnia Basket PaviaCorona Platina Piadena MG.Kvis-
05 Apr 2020Group AOlimpo Basket AlbaAll Food Enic Firenze-
05 Apr 2020Group BAntenore Energia PadovaVega Mestre-
05 Apr 2020Group DScandone AvellinoBava Virtus Pozzuoli-
05 Apr 2020Group CRistopro FabrianoRossella Virtus Civitanova Marche-
05 Apr 2020Group ASolbat Basket Golfo PiombinoMontecatiniterme Basketball-
05 Apr 2020Group CLuciana Mosconi AnconaAdriatica Press Teramo Basket 1960-
05 Apr 2020Group DBawer Olimpia MateraSilva Group Basket Scauri-
05 Apr 2020Group CRekico FaenzaBakery Piacenza-
05 Apr 2020Group BTramarossa VicenzaGordon Nuova Pallacanestro Olginate-
05 Apr 2020Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiTramec Cento-
05 Apr 2020Group BGimar Basket LeccoPallacanestro Crema-
05 Apr 2020Group CAmadori Tigers CesenaEsa Italia Chieti-
05 Apr 2020Group ABlukart Etrusca San MiniatoGreen Basket Palermo-
11 Apr 2020Group CGoldengas Pallacanestro SenigalliaTramec Cento-
11 Apr 2020Group BELAchem Vigevano 1955Omnia Basket Pavia-
11 Apr 2020Group DSpecial Days Virtus ValmontoneBPC Virtus Cassino-
11 Apr 2020Group DBava Virtus PozzuoliTecno Switch Ruvo di Puglia-
11 Apr 2020Group BVaporart BernareggioGimar Basket Lecco-
11 Apr 2020Group DSilva Group Basket ScauriStella Azzurra Roma-
11 Apr 2020Group BGilbertina SoresinaAntenore Energia Padova-
11 Apr 2020Group CAurora Basket JesiRistopro Fabriano-
11 Apr 2020Group BCorona Platina Piadena MG.KvisPontoni Falconstar Basket Monfalcone-
11 Apr 2020Group BPallacanestro CremaCoelsanus Robur et Fides Varese-
11 Apr 2020Group CSutor Premiata MontegranaroLuciana Mosconi Ancona-
11 Apr 2020Group CRossella Virtus Civitanova MarcheSinermatic Ozzano-
11 Apr 2020Group CAdriatica Press Teramo Basket 1960Amadori Tigers Cesena-
11 Apr 2020Group DLuiss RomaAdriatica Industriale Basket Corato-
11 Apr 2020Group APaffoni Fulgor OmegnaMamy Oleggio-
11 Apr 2020Group AUse Computer Gross EmpoliOlimpo Basket Alba-
11 Apr 2020Group AAll Food Enic FirenzeIrritec Capo d’Orlando-
11 Apr 2020Group ABasketball Club LuccaGessi Valsesia Borgosesia-
11 Apr 2020Group DVirtus Arechi SalernoCitysightseeing Palestrina-
11 Apr 2020Group CGiulianova Basket 85Rekico Faenza-
11 Apr 2020Group DGeko Partenope Sant’AntimoFrata Nardò-
11 Apr 2020Group ASolbat Basket Golfo PiombinoBasket Cecina-
11 Apr 2020Group CBakery PiacenzaAlbergatore Pro Rinascita Basket Rimini-
11 Apr 2020Group DLions BisceglieMeta Formia-
11 Apr 2020Group BRucker Sanve San VendemianoGordon Nuova Pallacanestro Olginate-
11 Apr 2020Group BVega MestreJuvi Ferraroni Cremona 1952-
11 Apr 2020Group CEsa Italia ChietiPorto Sant'Elpidio Basket-
11 Apr 2020Group AGreen Basket PalermoFortitudo Alessandria-
11 Apr 2020Group DBawer Olimpia MateraScandone Avellino-
11 Apr 2020Group BTramarossa VicenzaLTC Sangiorgese Basket-
11 Apr 2020Group ACestistica TorrenoveseMontecatiniterme Basketball-
19 Apr 2020Group AFortitudo AlessandriaUse Computer Gross Empoli-
19 Apr 2020Group CAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiRossella Virtus Civitanova Marche-
19 Apr 2020Group BGimar Basket LeccoCorona Platina Piadena MG.Kvis-
19 Apr 2020Group CAmadori Tigers CesenaGiulianova Basket 85-
19 Apr 2020Group ABlukart Etrusca San MiniatoPaffoni Fulgor Omegna-
19 Apr 2020Group BLTC Sangiorgese BasketELAchem Vigevano 1955-
19 Apr 2020Group CTramec CentoSutor Premiata Montegranaro-
19 Apr 2020Group DTecno Switch Ruvo di PugliaGeko Partenope Sant’Antimo-
19 Apr 2020Group DCitysightseeing PalestrinaBawer Olimpia Matera-
19 Apr 2020Group DFrata NardòBava Virtus Pozzuoli-
19 Apr 2020Group DBPC Virtus CassinoLuiss Roma-
19 Apr 2020Group CSinermatic OzzanoEsa Italia Chieti-
19 Apr 2020Group AIrritec Capo d’OrlandoCestistica Torrenovese-
19 Apr 2020Group CPorto Sant'Elpidio BasketAurora Basket Jesi-
19 Apr 2020Group DMeta FormiaSilva Group Basket Scauri-
19 Apr 2020Group AMontecatiniterme BasketballBasketball Club Lucca-
19 Apr 2020Group DAdriatica Industriale Basket CoratoVirtus Arechi Salerno-
19 Apr 2020Group BPontoni Falconstar Basket MonfalconeVega Mestre-
19 Apr 2020Group BOmnia Basket PaviaVaporart Bernareggio-
19 Apr 2020Group AOlimpo Basket AlbaSolbat Basket Golfo Piombino-
19 Apr 2020Group AMamy OleggioGreen Basket Palermo-
19 Apr 2020Group BAntenore Energia PadovaPallacanestro Crema-
19 Apr 2020Group DScandone AvellinoSpecial Days Virtus Valmontone-
19 Apr 2020Group CRistopro FabrianoGoldengas Pallacanestro Senigallia-
19 Apr 2020Group DStella Azzurra RomaLions Bisceglie-
19 Apr 2020Group CLuciana Mosconi AnconaBakery Piacenza-
19 Apr 2020Group AGessi Valsesia BorgosesiaAll Food Enic Firenze-
19 Apr 2020Group BGordon Nuova Pallacanestro OlginateGilbertina Soresina-
19 Apr 2020Group BJuvi Ferraroni Cremona 1952Tramarossa Vicenza-
19 Apr 2020Group BCoelsanus Robur et Fides VareseRucker Sanve San Vendemiano-
19 Apr 2020Group CRekico FaenzaAdriatica Press Teramo Basket 1960-

Teams

CountryTeamHomeRosterScheduleStatsKey Facts
ItalyAdriatica Industriale Basket CoratoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyAdriatica Press Teramo Basket 1960HomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyAlbergatore Pro Rinascita Basket RiminiHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyAll Food Enic FirenzeHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyAmadori Tigers CesenaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyAntenore Energia PadovaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyAurora Basket JesiHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyBakery PiacenzaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyBasket CecinaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyBasketball Club LuccaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyBava Virtus PozzuoliHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyBawer Olimpia MateraHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyBlukart Etrusca San MiniatoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyBPC Virtus CassinoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyCestistica TorrenoveseHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyCitysightseeing PalestrinaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyCoelsanus Robur et Fides VareseHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyCorona Platina Piadena MG.KvisHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyELAchem Vigevano 1955HomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyEsa Italia ChietiHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyFortitudo AlessandriaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyFrata NardòHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyGeko Partenope Sant’AntimoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyGessi Valsesia BorgosesiaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyGilbertina SoresinaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyGimar Basket LeccoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyGiulianova Basket 85HomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyGoldengas Pallacanestro SenigalliaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyGordon Nuova Pallacanestro OlginateHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyGreen Basket PalermoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyIrritec Capo d’OrlandoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyJuvi Ferraroni Cremona 1952HomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyLions BisceglieHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyLTC Sangiorgese BasketHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyLuciana Mosconi AnconaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyLuiss RomaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyMamy OleggioHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyMeta FormiaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyMontecatiniterme BasketballHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyOlimpo Basket AlbaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyOmnia Basket PaviaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyPaffoni Fulgor OmegnaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyPallacanestro CremaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyPontoni Falconstar Basket MonfalconeHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyPorto Sant'Elpidio BasketHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyRekico FaenzaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyRistopro FabrianoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyRossella Virtus Civitanova MarcheHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyRucker Sanve San VendemianoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyScandone AvellinoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalySilva Group Basket ScauriHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalySinermatic OzzanoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalySolbat Basket Golfo PiombinoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalySpecial Days Virtus ValmontoneHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyStella Azzurra RomaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalySutor Premiata MontegranaroHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyTecno Switch Ruvo di PugliaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyTramarossa VicenzaHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyTramec CentoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyUse Computer Gross EmpoliHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyVaporart BernareggioHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyVega MestreHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
ItalyVirtus Arechi SalernoHomeRosterScheduleTeam StatsKey Facts
playing this seasonshow players of all seasons

We’re sorry. This area is reserved for registered users with an active subscription. Please choose one of the subscription plans below. Already a subscriber? Log in

Standard
1 day for free then $19 / month
All features of the free plan plus these:
Individual player stats
Player highs
Box scores
Game Log
Standings
Individual team stats
Team highs
League & Team History
Professional
1 day for free then $29 / month
All features of the standard plan plus these:
Advanced player search tool
Compare players
Advanced player stats
Player splits
Advanced team stats
Team key facts
Team splits
Advanced team search tool
Compare teams
Statistical league leaders & rankings

We’re sorry. This area is reserved for registered users with an active subscription. Please choose one of the subscription plans below. Already a subscriber? Log in

Standard
1 day for free then $19 / month
All features of the free plan plus these:
Individual player stats
Player highs
Box scores
Game Log
Standings
Individual team stats
Team highs
League & Team History
Professional
1 day for free then $29 / month
All features of the standard plan plus these:
Advanced player search tool
Compare players
Advanced player stats
Player splits
Advanced team stats
Team key facts
Team splits
Advanced team search tool
Compare teams
Statistical league leaders & rankings

We’re sorry. This area is reserved for registered users with an active subscription. Please choose one of the subscription plans below. Already a subscriber? Log in

Standard
1 day for free then $19 / month
All features of the free plan plus these:
Individual player stats
Player highs
Box scores
Game Log
Standings
Individual team stats
Team highs
League & Team History
Professional
1 day for free then $29 / month
All features of the standard plan plus these:
Advanced player search tool
Compare players
Advanced player stats
Player splits
Advanced team stats
Team key facts
Team splits
Advanced team search tool
Compare teams
Statistical league leaders & rankings

We’re sorry. This area is reserved for registered users with an active subscription. Please choose one of the subscription plans below. Already a subscriber? Log in

Standard
1 day for free then $19 / month
All features of the free plan plus these:
Individual player stats
Player highs
Box scores
Game Log
Standings
Individual team stats
Team highs
League & Team History
Professional
1 day for free then $29 / month
All features of the standard plan plus these:
Advanced player search tool
Compare players
Advanced player stats
Player splits
Advanced team stats
Team key facts
Team splits
Advanced team search tool
Compare teams
Statistical league leaders & rankings